hidden

Oyun geliştirme yaz kampı.

Zaman, Mekan, Yaşam, Oyun!

Siz oyun severleri bu yaz; üretken, yaratıcı, girişimci bir etkinliğe davet ediyoruz. 20 Ağustos’ta başlayacak olan eğitim programımız, 30 Ağustos’a kadar dolu dolu devam edecek. 10 günlük eğitim kampının son iki günü sadece atölye ve yarışmalara ayrıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı birlikte kutlarken, bir yandan da çok önemli bir çalıştay yapacağız. Günün anlam ve önemine binaen Büyük Zafer’in yüzüncü yılına 100 dijital oyunla girsek nasıl olur? Sorusuna cevap arayacağız. Eğitime katılan arkadaşlarımız program sonunda sertifika alacaklar. Animasyon Film Yapımcıları Derneği, Anadolu Kültür ve Sanat Meclisi, TRT yürütücü ortaklarımız olarak programda yer alacak. Kampımız, Bilişim Vadisi Kongre ve Fuar merkez binasında gerçekleşecek.

Binanın hemen yanındaki yeşil alanda kurulan çadırlarda konaklama imkânı olacak. Bina içerisinde ise derslikler, salonlar ve diğer ihtiyaçlar için hazırlıklar tamamlandı. Vadi içerisindeki sosyal alanlar ise iletişim ağının kuvvetlenmesine olanak sağlayacak etkinliklere ev sahipliği yapacak

20-21 Ağustos
Sinema

22-23 Ağustos
Animasyon

24-29 Ağustos
Oyun Geliştirme

30
Ağustos
Çalıştay ve Kapanış

Kim Kimdir?

image
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
image
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
image
T.C. Millî Eğitim Bakanlığı
image
image

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki noktalardan servislerimiz kalkacaktır. Başvurusu onaylanan katılımcılara detaylı bilgi eposta yoluyla iletilecektir.

  • -GEBZE: Otogar, Marmaray, Gebzecenter AVM
  • -İZMİT: Otogar, İstasyon
  • -İstanbul: Tavşantepe Metro İstasyonu

Konaklama imkanı olmaması nedeniyle gelemeyecek olan öğrenciler, eğitimleri online olarak takip edecekler ama maalesef pek çok sürpriz etkinlik, eğlence, deneyim aktarımı ve network imkanından faydalanamayacak.

Eğitim ve etkinliklerin tamamı ücretsiz. Bilişim Vadisi’nin yemekhanesinden çıkan yemeklerden ücretsiz faydalanma imkanı da olacak. Alternatif olarak vadi içindeki kafelerde ücretli olarak da yemek yenebilir.

Konaklamak için Bilişim Vadisi kampüsü içinde kamp alanımız olacak. Kampımızda kontenjanla sınırlı sayıda çadırlarımız olacak. Eğitim binasına günlük ulaşımı olan öğrencilerimiz için konaklama olmadan eğitimlere katılma imkanı da mevcut.

Bilişim Vadisi

Muallimköy Mahallesi Deniz Caddesi No:143/5
Gebze / Kocaeli

Telefon : 0(262) 754 14 14

E-posta : oyunlagelecek@bilisimvadisi.co
info@oyunlagelecek.com

hidden

© 2019 Oyunla Gelecek. Her Hakkı Saklıdır
Organizasyon Dijital Medya