iletişime geç
Azak sokak no 14/1 İncesu MH Ankara
[email protected]
Tel: 0312 417 1757

OG 2020 Tamamlandı..

Sinema, Oyun, Animasyon, Eğitim Tasarımı

OYUN GELİŞTİRME KIŞ KAMPI

OYUN

Ülkemizde; oyun sektöründe yüzümüzü güldüren gelişmeler yaşanırken maalesef genel itibariyle de “taklit etme” ve “bilindik işleri yeniden üretme” gibi yöntemlerle yol alındığını gözlemliyoruz. Bu tespitle birlikte iddiamız büyük. Oyun geliştirme süreçlerinin çok boyutlu ele alınacağı kampımızda eğitim sonunda sertifikasını alan geliştiricilerin dünyaya ve sektöre karşı vizyonları değişecek.

ANİMASYON

Animasyon sektöründe firmalarımızın tek başına yaptığı dizi üretimleri genelde televizyona bağımlı bir üretim biçimine yol açmaktadır. Firmaların, yurtdışı ile rekabet edebilir yüksek gelirli işler üretmek için maalesef nefesleri kalmamaktadır. Animasyon sektörünün özgürleşmesi ve dışa açılmasının en hızlı yollarından biri, küresel oyun sektörüdür.

SİNEMA

Dijital dönüşümün dokunduğu en önemli alanlardan biri de sanat. Dijital sanatlar da yükselen trend ise tabi ki sinema… Bugün artık dijital sinemanın da evrimleşerek oyunlaştırılmış filmlere dönüştüğü; oyun, animasyon ve sinemanın iç içe faaliyetler haline geldiği ve giderek geliştiği bir süreç yaşıyoruz.

Eğitim Tasarımı

Dijitalleşmenin en hızlı büyüyen sektörlerinden birisi eğitim. Özellikle yeni nesil öğrenme araçlarını birlikte tasarlayacağız

Kim Kimdir?

Sıkça Sorulan Sorular

Ulaşım Nasıl Olacak?

9 Şubat Pazar, toplanma günümüz. Pazar 15’e kadar katılımcılarımızın katılımı gerekiyor. Bunun için gün boyunca Gebze Otogar, Marmaray ve Gebze Center AVM için servislerimiz olacak. Devam eden günlerde belli saatlerde servislerimiz devam edecek, konaklama yapan katılımcı ve eğitimcilerimiz için sabah ve akşam düzenli servislerimiz olacak.

Başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?
  • Şubat başında başvurular bitecek ve ardından; sonucun olumlu ya da olumsuz olduğu yönünde; mail veya telefon yoluyla sizlere bilgi vereceğiz.
  •  
Konaklama nasıl olacak?
  • Otelde olacak. Kış kampı olduğu için çadır öngörmüyoruz. Otele gitmeden az uykuyla çalışmaya devam etmek isteyenler için bazı imkanlarımız olacak.